DOŁĄCZ DO PROGRAMÓW

AKADEMII ZDROWEGO CZŁOWIEKA

Program DLACZEGO WARTO – 5 Elementów Determinantów, czyli droga do nowej sylwetki i entuzjazmu na co dzień, to program, w trakcie którego powiem Ci o 5 elementach, od których będzie zależał Twój sukces w odzyskiwaniu wymarzonej sylwetki. 

Powiem Ci w nim również o tym, jak zatrzymać dobre samopoczucie i młodość na dłużej. Podzielę się z Tobą tym, co odkryłam dla siebie wiele lat temu, co zmieniło moje samopoczucie, sylwetkę i zdrowie, i czym cieszę się od tamtego czasu do dziś.

Program ZDROWY CZŁOWIEK to program klucz do świadomej zmiany stylu i jakości życia. W trakcie jego trwania pomożemy Ci zrozumieć różnice pomiędzy jedzeniem a odżywianiem, rolę protein, witamin, antyoksydantów, wody i innych składowych odżywiania, na co należy zwracać uwagę jedząc w restauracjach, jak czytać etykiety w sklepie podczas zakupów oraz co umieścić w jadłospisie, aby zminimalizować nie tylko ryzyko chorób serca i układu krążenia, ale też świadomie zbudować odporność silnego organizmu.

Program ŻYCIOWY RESET – ODŻYWIANIE to autorski i bardzo rozbudowany program, który doprowadzi Cię do całkowitej zmiany stylu i jakości życia. Poprzez udział w nim rozpoczniesz swój nowy etap, w którym sam dokonasz rzeczy dotychczas prawie niemożliwych.

Stworzysz swoją nową sylwetkę i wskoczysz w entuzjazm na co dzień. Co więcej, nie na dziś, nie na teraz, czy na jakiś inny odcinek. Stworzysz te zmiany trwałe. Na życie. Twoje.

© 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Akademia Zdrowego Człowieka | Polityka prywatności